TechnoPole Nedir?

Technopole ödeme noktalarında kullanılan, pos cihazı, allinone pcler, yazarkasalar, okuyucular vb gibi tüm cihazların ergonomik bir şekilde kullanılmasını sağlayan, işlem süresini azaltan, işletme verimliliğini artırmak ve dağınık, kötü görüntüyü kaldırmak için tasarlanan değişik askı-monte aparatlarımızdan oluşan toparlayıcı sistemdir.

Technopole sistemi, kasa çıkış noktalarındaki ergonomi, sadelik, ödeme noktalarındaki kablo kirliliğini yok etmek, müşteri kişisel bilgileri güvenliği, kullanılan ürünlerin ömrünü uzatmak, kasa noktalarındaki harcanan zamanı maksimum dan minimum hıza çekip, işlem süresini hızlandırmak, beklenen süreyi azaltmak için tasarlanmıştır.

Technopole güçlü yapısı ve montaj kolaylığı sayesinde; perakende satış yapılan tüm ödeme noktalarında;-büfe -market -süpermarket -hipermarket – grossmarket -spormağzaları – konfeksiyon mağzaları-ayakkabı mağzaları – tekel bayiler – kuruyemişciler – unlu mamümler – eczaneler – avm – fastfood restorantlar – alakart restoranlar – yapımarketler-benzinlikler -kozmetik mağzaları-kırtasiyeler vb. sayamadığımız farklı sektörlerde rahatça kullanılmaktadır.

Askı-monte aparatlarımızdan oluşan sistemde; isteğe ve/veya duruma bağlı bir şekilde estetik tasarlanabilir olması, metal parça ve/veya plastik parça kullanımına imkân sağlaması önemli özellikleridir. Bu sayede ödeme noktalarındaki tüm cihazlara uyum sağlamaktadır.

Technopole ödeme noktalarında bulunan tüm cihazlar ile birlikte uyumlu bir şekilde kullanım imkânı sağlayan; askı aparatı ve monte aparatı istenilen sayıda kullanılabilir sistemli olarak tasarlanmıştır.

Ödeme noktalarında bulunan tüm cihazlara ve benzer özellikte olan cihazlara montaj kolaylığı sayesinde iletme –ulaşım ve taşıma kolaylığı sağlamaktadır. Sistem, sabit bir şekilde durduğu yerden, istenilen mesafede yönlendirme elemanı ve kullanan müşteri ile birlikte, zahmetsizce kullanabilmektedir.

Dilediğiniz ürünleri ihtiyacınız doğrultusunda şekilendirebilir ve masaya , kasa bankosuna vidalama yöntemi ile sabitliyerek kolayca kurulum sağlıyabilirsiniz.Bağlantı yaptığınız monte aparatını kendi kullanım şeklinize göre yükseklik alçaklık dönme kabiliyetini basitce kendinize göre ayarlayıp kullanıma geçebilirsiniz.

Technopole günümüzdeki perakende satış yapmakta olan işletmelerin müşteri ve kasa arasındaki mahremiyet alanlarını iki taraf olarak çok iyi korumaktadır.Örneğin kasiyerlerin müşterilerin kredi kartlarını isteyip çekimlerini yapıp müşteriye geri vermesi müşterilerin şifre girerek kartlarını geri alması ve bazı durumlarda şifrelerini söylemek zorunda kalması gibi zor durumların önüne geçmektedir.Hatta ve hatta iki tarafın sağlık(bulaşıcı hastalıkların kartların el değiştirmesi ile geçebilmesi) ve güvenlik zafiyetinin (şifre ve kart bilgilerinin diğer kişiler ile paylaşılmaması , kopyalanması gibi) durumların önüne geçerek müşteriler ödemelerini kendileri bitirerek oluşacak zayıflıkların önüne geçmektedir.

Technopole işletmelerin maliyetlerini uzun vadede korumak için tasarlanmıştır.Özelikle günümüz marketlerinde kullanılan pleksi koruma aparatları zaman ile yıpranaraki,ezilerek, kırılarak, aylar içerisinden yenilenmeye mahkümdür.Technopoe sayesinde pleksi aparatların kullanımına son vererek aparatları uzun vadede (20 yıl ve daha fazla) hiç değiştirmeden yıpranma kırılma ezilme olmaksızın kullanabilinmektedir. Buda yapısının metal ve kırılgan zayıf olmayışından kaynaklanmaktadır.

İşletmelerimizi düşünen Technopole sayesinde sabit veya belirli faydalı hareketlere sahip olması kullanılan ödeme noktası elektronik donanım ürünlerinin hasar seviyelerini minumuma indirmektedir.Bu yedek parça ve hasar maliyetleri göz önüne alındığı zaman işletmelerin uzun ve kısa vadede çok yüksek kar etmesi ve tasaruf sağlamalarına neden olur.

TechnoPole ürünlerine neler bağlıyabiliriz ve nasıl kullanırız?

* Pos cihazları (banka poslar ingenico verifone vb.)

* Yazarkasapos lar (ingenico ,verifone ,profilo ,beko,vera ,hugin vb.)

* Mali ve mali olmayan ödeme noktaları dağınık düzen ( klavye,yazıcı ,müşteri göstergesi ,dokunmatik ve dokunmatik olmayan monitor ve allinone pc ler, okuyucular ,tabletler ,kasa numaratörleri , güvenlik kameraları , pos cihazı ve pinpadler . vb.)

Technopole ürünleri her kullanılacak cihaz için farklı aparatlar geliştirmiştir.Buda sizin kullanacağınız ürünler için daha korunaklı ve işlevi kolay ürünler demektir.

Mutlu yüzler düzenli işletmeler için Technopole...